Jeśli jesteś na tej stronie, to z dużą dozą prawdopodobieństwa mogę przypuszczać, że mamy podobne zainteresowania.

Z zamiarem stworzenia strony o motocyklach klasycznych i zabytkowych nosiłem się od dawna. Plany niniejszym się materializują.

Czego można się spodziewać po mojej stronie?

Na pewno znajdziesz tu dużo zdjęć motocykli zabytkowych i klasycznych, ich szczegółowe opisy oraz dane techniczne. Pojawiać się będą również relacje z wydarzeń, zlotów i wyścigów oraz muzeów motocyklowych z całego świata.

Strona tomasztomaszewski-motorcycles.pl będzie pokazywać prawie wszystko, co od 1997 roku napisałem o motocyklach dla Świata Motocykli, Automobilisty i innych mediów.

Nie będzie to jednak wszystko…. będzie tego jeszcze więcej. Znajdziesz tu materiały w wersjach, w których nie pojawiły się drukiem, okraszone dużą ilością zdjęć tego, co tak bardzo lubisz.

Będą to oczywiście…. motocykle.

Spodziewać się również możesz aktualności z motocyklowego światka, opisów literatury fachowej niezbędnej przy odtwarzaniu motocykla, czy wybrane zagadnienia warsztatowe.

A jeśli masz potrzebę podzielenia się swoimi spostrzeżeniami, zdjęciami, wspomnieniami, czy komentarzami, o umieszczeniu reklamy nie wspominając – proszę o kontakt przy użyciu stosownego formularza.

Życzę przyjemnej lektury. Mam nadzieję, że będzie ona miła bez względu na porę roku: w zimowe dni kiedy pod ciepłym kocem wspominasz motocyklowe wojaże,  w pełni sezonu gdy motocykl nie stygnie i jesienią kiedy Twoje garażowe kłopoty wymagają wsparcia,  natchnienia i ukierunkowania technicznego.

Mając na względzie fakt, że strona dopiero startuje można się spodziewać, że wybór materiałów będzie powiększał się z dnia na dzień. Docelowo będzie do dyspozycji kilkaset tekstów i kilkadziesiąt tysięcy zdjęć.

Chcąc wykorzystać zamieszczone materiały: teksty lub zdjęcia do swoich opracowań lub druku – bardzo proszę pamiętaj o prawie autorskim i wynikających z niego prawach i obowiązkach. W razie naruszenia moich własności intelektualnych bądź pewien, że podejmę stosowne kroki obronne.

Na wszelkie pytanie chętnie odpowiem – zapraszam do kontaktu poprzez pocztę elektroniczną: tomtom47@wp.pl

Pozdrawiam,

Tomasz

TomaszTomaszewski

wwwtomasztomaszewski-motorcycles_04